Marca,medikal Baston, Koltuk Değneği Lastiği


Marca-Medikal baston lastiği kullanarak yaşam kalitenizi yükseltin.
Sizlerin ihtiyacını net olarak anlayabilmek için, insan anatomisini taklit etmeye çalışan, test ürünleri ile denemeler yaptıktan sonra ideal ürünü elde etmiş, gelişime açık, fikirlerinize değer vererek kendini yenileme çabasında olan marca-medikal baston lastiğini kullandıktan sonra farklı ürün arayışınız olmayacaktır.

Bir fark yaratsak yeterAlt ve üst parçalarının birleştirme parçası olarak kullanılan demir mafsal sayesinde 360° dönme ve 25° ‘ye kadar eğim alma özelliği sayesinde tüm taban yüzeyi ile yere temas ettiğinden, ister baston taban lastiği ister koltuk değneği taban lastiği olarak kullanılmış olsun kaymayı engeller.

Engelliler için değerİçine metal yerleştirilmiş kauçuk malzeme, tüm taban yüzeyi ile yere temas etmez ise, en zayıf noktasından hızlı bir şekilde aşınmaya başlar. Marca Medikal baston lastiğinde 25° ‘ye kadar eğim sağlayan mafsal, tüm taban yüzeyi ile yere basması sayesinde uzun süre kullanım imkanı verir.

Yere sağlam basmak ihtiyaçOmuz, koltuk altı, el ve kol kasları, sinir uçlarını zedelemeyen, kullanma esnasında uzuvların zarar görmesini engelleyen, insan vücudu ile bütünleşmeyi sağlayan yapısı sayesinde, tercih edilen Marca Medikal baston lastiği, her zeminde güvenli hareket imkanı sağlar, güven verir.

Kayma ihtimalini minimuma indirirAlt ve üst parçalarının birleştirme parçası olarak kullanılan demir mafsal sayesinde 360° dönme ve 25° ‘ye kadar eğim alma özelliği sayesinde tüm taban yüzeyi ile yere temas ettiğinden, ister baston taban lastiği ister koltuk değneği taban lastiği olarak kullanılmış olsun kaymayı engeller.

Uzun ömürlüdür erken aşınma olmazİçine metal yerleştirilmiş kauçuk malzeme, tüm taban yüzeyi ile yere temas etmez ise, en zayıf noktasından hızlı bir şekilde aşınmaya başlar. Marca Medikal baston lastiğinde 25° ‘ye kadar eğim sağlayan mafsal, tüm taban yüzeyi ile yere basması sayesinde uzun süre kullanım imkanı verir.

Güvenle kullanma imkanı verirOmuz, koltuk altı, el ve kol kasları, sinir uçlarını zedelemeyen, kullanma esnasında uzuvların zarar görmesini engelleyen, insan vücudu ile bütünleşmeyi sağlayan yapısı sayesinde, tercih edilen Marca Medikal baston lastiği, her zeminde güvenli hareket imkanı sağlar, güven verir.

Kullanırken sizi kısıtlamazOturduğunuz yerden kalkarken, eğimli zeminde ilerlerken, sağa sola dönerken kullanım rahatlığı verir. Elbette gerçek uzuvların yerini tutmaz, insan anatomisini taklit etmeye çalışan yapısı sayesinde, beklentilerini yüksek tutan bireylerin ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir.

Koltuk altında zorlama yapmazKoltuk altı değneğine takılarak kullanıldığında, 360° dönebilen taban parçası sayesinde, insan ağırlığının yapmış olduğu basıncın koltuk değneğinin, koltuk altına gelen kısmının üzerinde zorlama oluşmasını engellediği için, kullanıcı uzuvlarına zarar verilmesini engeller.

Kullanım ömrü en az 2 yıl öngörülmüştürDeneme üretimleri sayesinde, uygun malzeme, uygun dizayn çalışmaları yapılmış, olması gereken en verimli materyaller tespit edilmiştir. İstenilen verimlilikten taviz vermeksizin, uzun ömürlü, kaymaz koltuk altı değneği taban lastiği üretimi yapılabilmiştir. Öngörülen minimum kullanım 2 yıldır.

Marca Medikal koltuk değneği, Kanadyen ve baston lastiği Rıza TELLİ Derecelendirme: 4,5 Koltuk değneği lastiği, Kanadyen lastiği, Baston lastiğiMARCA-MEDİKAL Baston, Kanadyen, Koltuk Değneği Lastiğinin 360° dönme ve 25° ‘ye kadar eğim alma özelliği vardır. Kullanım ömrü olarak en az 2 yıl öngörülmüştür.