Marca medikal, Kanedyen değneği, Koltuk altı değneği lastiği


Marca-Medikal baston lastiği kullanarak yaşam kalitenizi yükseltin.
Sizlerin ihtiyacını net olarak anlayabilmek için, insan anatomisini taklit etmeye çalışan, test ürünleri ile denemeler yaptıktan sonra ideal ürünü elde etmiş, gelişime açık, fikirlerinize değer vererek kendini yenileme çabasında olan marca-medikal baston lastiğini kullandıktan sonra farklı ürün arayışınız olmayacaktır.

Marca-Medikal baston lastiğini kullanarak yaşam kalitenizi yükseltirsiniz.

Mafsallı koltuk değneği pabucu
  Gönderdiğiniz A serisi mafsallı koltuk değneği pabucundan çok memnun kaldık. Özellikle ıslak mermer veya fayans zemindeki tutunması kızımı çok rahatlattı. Artık yağmurlu havalarda okula götürürken veya havuza gittiğimizde, havuz kenarına kadar değneğini rahatlıkla kullanabiliyor. Sadece evde kullanılması için ayrıca 1 çift koltuk değneği daha yaptıracağım ve dolayısı ile size 1 çift A serisi mafsallı pabuç daha sipariş vermek isterim. Fiyatı hala 35 TL midir? Adınıza olan aynı banka hesabınıza EFT yapabilir miyim, değişiklik olmadı ise? Bir çift A serisi (koltuk altı değneği) lastiğinden adresimize gönderebilirsiniz?
Yazan : Mustafa ÜNAL Tarih : 05.12.2015
Facebookta Paylaş

Y O R U M Y A Z
  Ad Soyad  
  E-posta 
  Mesaj
Güvenlik Kodu

   

 

Y O R U M L A R
Yazar : MUHSİN MERCAN  04.09.2018 07:01:26
mafsallı koltuk değneği lastiğinizi internet sitenizde gördüm. kilom 70 bana uygun seri hangisi ve TL fiyatı nedir(çiftinin) çünkü fazla miktarda almayı düşünüyorum. lütfen e-posta adresime yada 0532 393 2817 nolu telefonuma mesajla bilgi verirseniz memnun olurum. en kısa zamanda h

Yazar : Barbaros Bekir  27.11.2016 16:01:49
Bu lastiklerin sihay renkte olanı varmı ve fiyatı nedir bilgi vermenizi rica ederim iyi çalışmalar

Yazar : mevlüt YURT  07.03.2016 17:32:54
fiyat nedir lastikleri ayri satisi varmi yoksa bastonla mi almam gerekiyo figt koltuk alti baston kullaniyorum tşk

Yazar : R.BATIRBEK  06.12.2015
  Merhaba Mustafa Bey,
  Ortopedik engelli bireylerin yaşam alanlarını değiştirme gücümüz yok, bir nebze olsa hayatlarını kolaylaştırabilirsek ne mutlu bize. Onların memnuniyeti bizimde memnuniyetimiz. Piyasalarda benzeri olmayan, ihtiyaç kaynaklı geliştirilen mafsallı lastiklerin tanınması için belirlediğimiz fiyatı yükselteme niyetimiz yok. Umarız ki şartlar bizi zam yapma yönünde zorlamaz. Ürün fiyatı ve banka hesap numarasında değişiklik yoktur.
  Kızınız 70 kğ.dan ağır değilse ve evde kullanacaksanız, B tipi (kanedyen) lastiğini tavsiye edebilirim. 60 gram ağırlığa sahip olan B tipi ürün beklentilerinize fazlası ile cevap verecektir diye düşünüyorum.
  Tercinize göre (A veya B serisi) lastiği pazartesi günü kargoya vereceğim.
  Hayırlı günler diliyorum.

Marca Medikal koltuk değneği, Kanadyen ve baston lastiği Rıza TELLİ Derecelendirme: 4,5 Koltuk değneği lastiği, Kanadyen lastiği, Baston lastiği MARCA-MEDİKAL Baston, Kanadyen, Koltuk Değneği Lastiğinin 360° dönme ve 25° ‘ye kadar eğim alma özelliği vardır. Kullanım ömrü olarak en az 2 yıl öngörülmüştür.