Marca medikal, Kanedyen değneği, Koltuk altı değneği lastiği


Marca-Medikal baston lastiği kullanarak yaşam kalitenizi yükseltin.
Sizlerin ihtiyacını net olarak anlayabilmek için, insan anatomisini taklit etmeye çalışan, test ürünleri ile denemeler yaptıktan sonra ideal ürünü elde etmiş, gelişime açık, fikirlerinize değer vererek kendini yenileme çabasında olan marca-medikal baston lastiğini kullandıktan sonra farklı ürün arayışınız olmayacaktır.

Marca-Medikal baston lastiğini kullanarak yaşam kalitenizi yükseltirsiniz.

Rasim Bey Merhaba
  Bir engelli için en güzel hediye, yaşamını kolaylaştıracak araç ve gereçlerdir. Heyecanla ellerim titreyerek açtım, benim için paha biçilemez ürünü ve engellilerin yaşamını kolaylaştırmak için yaptığınız çalışmalar için sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Marca Medikal Kanadyen tipi değnek lastiğini hayalini kurup da futbol topuna veya kramponuna kavuşmuş çocuk misali, iş çıkışına kadar masamda karşıma koyup ara ara seyrettim. İşten çıkarken değneğimin ucunda takılı olan ithal lastikleri çıkartıp marca medikal lastikleri taktım ve test başladı. Aklıma takılan ve düşmekten en çok korktuğum yer olan ortak kullanım alanı, zemini ıslak, lavabo ve tuvaletlere yöneldim, Koridorda lastiğin mafsalının eğimlerini deneyerek ilerlerken birde ıslakta kaymasa işte aradığım bu diye mırıldanıyordum, Lavaboların bulunduğu alana girdim, yerler her zamanki gibi ıslaktı, lastik biraz kaysa da 2 cm olmadan frenliyordu, şaşırdım hızlı bir şekilde ileri geri yürüdüm. Sağ sol yaptım. Tutuş mükemmeldi. Bu sefer harika olmuş dedim.
  Servisle eve ulaştım, evin yanındaki dik yokuşu hızla indim, mafsal sayesinde siz ne kadar eğimli basansızda ucu düz bastığı için kayma korkunuz olmadan yürümek mükemmeldi. Yokuştan sonra taşlı arazide, çimli sahada her yerde denedim, Hafif malzeme kullanıldığı için yormuyor emin olun kendinizi süspansiyonuyla ün yapmış kuyruklu chevrolet gibi hissediyor. Süzüle süzüle zevkle yürüyorsunuz, bileklerinize ve dirseklerinize yük binmiyor kısacası mükemmel olmuş. Fransız malı değneklerimin ucunda, TÜRK malı bir lastikle güvenle ve keyifle yürüyebilmek en güzeli. Umarım bir gün değneklerimi de değiştirir, Ülkemin Öz malını kullanırım. Üretmiş olduğunuz ürünü deneme fırsatı verdiğiniz için ve bir engelli birey olarak çalışmalarınız ve yardımlarız için bir kez daha sonsuz teşekkürlerimi sunarım Allah Razı Olsun.
Yazan : B.TÜKENMEZ Tarih : 04.12.2015
Facebookta Paylaş

Y O R U M Y A Z
  Ad Soyad  
  E-posta 
  Mesaj
Güvenlik Kodu

   

 

Y O R U M L A R
Bu Yaziya Henüz Yorum Yazilmamis.

Marca Medikal koltuk değneği, Kanadyen ve baston lastiği Rıza TELLİ Derecelendirme: 4,5 Koltuk değneği lastiği, Kanadyen lastiği, Baston lastiği MARCA-MEDİKAL Baston, Kanadyen, Koltuk Değneği Lastiğinin 360° dönme ve 25° ‘ye kadar eğim alma özelliği vardır. Kullanım ömrü olarak en az 2 yıl öngörülmüştür.