Marca medikal, Kanedyen değneği, Koltuk altı değneği lastiği


Marca-Medikal baston lastiği kullanarak yaşam kalitenizi yükseltin.
Sizlerin ihtiyacını net olarak anlayabilmek için, insan anatomisini taklit etmeye çalışan, test ürünleri ile denemeler yaptıktan sonra ideal ürünü elde etmiş, gelişime açık, fikirlerinize değer vererek kendini yenileme çabasında olan marca-medikal baston lastiğini kullandıktan sonra farklı ürün arayışınız olmayacaktır.

Marca-Medikal baston lastiğini kullanarak yaşam kalitenizi yükseltirsiniz.

Koltuk Değneği
 Hayatını koltuk değneklerine bağımlı devam ettiren birey olarak, devamlı yere sağlam basma ihtiyacı hissetim. Defalarca koltuk değneklerimin altında takılı olan lastiklerin bastığım zeminde kaymasından ötürü düştüm. Koltuk değneğime taktığım lastiklerin kısa sürede deforme olmasından ötürü, medikal ürün satan dükkânlara gittiğimde 3-4 takım yedek lastik aldım. Olmadık zamanda yırtılır korkusu ile yanımda devamlı yedek lastik ile dolaştım. Korkularımın kaynak noktası olan koltuk değneği lastiklerinde, beni rahatlatacak bir çözüm bulurum umudu ile karşılaştığım her ortopedik engellinin kullandığı destek malzemesine takılı lastiklere ilişti gözüm.
 Marca (koltuk değneği, kanedyen değneği ve baston) lastiği, kaymayan, yıpranmayan yapısına kullanım rahatlığını da vererek sorumlarımın çözümü oldu.
Yazan : R.TELLİ Tarih : 23.04.2015
Facebookta Paylaş

Y O R U M Y A Z
  Ad Soyad  
  E-posta 
  Mesaj
Güvenlik Kodu

   

 

Y O R U M L A R
Bu Yaziya Henüz Yorum Yazilmamis.

Marca Medikal koltuk değneği, Kanadyen ve baston lastiği Rıza TELLİ Derecelendirme: 4,5 Koltuk değneği lastiği, Kanadyen lastiği, Baston lastiği MARCA-MEDİKAL Baston, Kanadyen, Koltuk Değneği Lastiğinin 360° dönme ve 25° ‘ye kadar eğim alma özelliği vardır. Kullanım ömrü olarak en az 2 yıl öngörülmüştür.