Marca medikal, Kanedyen değneği, Koltuk altı değneği lastiği


Marca-Medikal baston lastiği kullanarak yaşam kalitenizi yükseltin.
Sizlerin ihtiyacını net olarak anlayabilmek için, insan anatomisini taklit etmeye çalışan, test ürünleri ile denemeler yaptıktan sonra ideal ürünü elde etmiş, gelişime açık, fikirlerinize değer vererek kendini yenileme çabasında olan marca-medikal baston lastiğini kullandıktan sonra farklı ürün arayışınız olmayacaktır.

Marca-Medikal baston lastiğini kullanarak yaşam kalitenizi yükseltirsiniz.

ŞEHİT, GAZİ YAKINI VE ENGELLİ ÖĞRETMENLERE MUAFİYET MÜJDESİ
 Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) İnsan Kaynakları Genel Müdür Vekili Fethi Fahri Kaya, AA muhabirine, Öğretmen Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliği'nde ilgililerin ve paydaşların görüşlerini dikkate alarak yapmayı planladıkları değişiklikleri anlattı.
 Şehit, gazi yakını ve engelli öğretmenlere muafiyet müjdesi;
 Taslağa göre, şehit ve gazi yakını öğretmenler ile engelli öğretmenleri rotasyondan ve zorunlu hizmetten muaf tutacaklarını da açıklayan Fethi Fahri Kaya, ayrıca zorunlu hizmet bölgelerinde görev yapan şehit ve gazi yakını öğretmenler ile engelli öğretmenlerin bu hizmetini tamamlayıp tamamlamadıklarına bakılmaksızın tayin isteyebileceklerini bildirdi.
 Kaya, Öğretmen Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliği'nde, yapılacak değişiklikle ilk öğretmen atamalarında öğretmenlerden alınan tercih sayısının 25'den 40'a çıkarılacağını sözlerine ekledi.
 Şehit, gazi yakını ve engelli öğretmenlere sağlanan pozitif ayrımcılığın, bu kapsamda olupta mağdur durumda olan vatandaşlarımızın mağduriyetlerinin giderilmesine vesile olması dileklerimizle, esenlikler diliyoruz.
Yazan : R.BATIRBEK Tarih : 23.03.2015
Facebookta Paylaş

Y O R U M Y A Z
  Ad Soyad  
  E-posta 
  Mesaj
Güvenlik Kodu

   

 

Y O R U M L A R
Yazar : OZAN KELEŞ  30.10.2017 22:04:00
Merhaba, siparişim elime ulaştı fakat gelen lastik koltuk altı değneğine takmakta sorun yaşıyorum. koltuk altı değneklerinin standart kalınlıkta yapıldığını biliyordum. montaj esnasında hata yapıyor olabilir miyim? yardımcı olabilirseniz memnun olurum. Saygılar

Marca Medikal koltuk değneği, Kanadyen ve baston lastiği Rıza TELLİ Derecelendirme: 4,5 Koltuk değneği lastiği, Kanadyen lastiği, Baston lastiği MARCA-MEDİKAL Baston, Kanadyen, Koltuk Değneği Lastiğinin 360° dönme ve 25° ‘ye kadar eğim alma özelliği vardır. Kullanım ömrü olarak en az 2 yıl öngörülmüştür.