Marca medikal, Kanedyen değneği, Koltuk altı değneği lastiği


Marca-Medikal baston lastiği kullanarak yaşam kalitenizi yükseltin.
Sizlerin ihtiyacını net olarak anlayabilmek için, insan anatomisini taklit etmeye çalışan, test ürünleri ile denemeler yaptıktan sonra ideal ürünü elde etmiş, gelişime açık, fikirlerinize değer vererek kendini yenileme çabasında olan marca-medikal baston lastiğini kullandıktan sonra farklı ürün arayışınız olmayacaktır.

Marca-Medikal baston lastiğini kullanarak yaşam kalitenizi yükseltirsiniz.

KÜRDANIN MEZİYETLERİ
 Merhaba Sevgili Dostlar,
  Bugün size yemeklerden sonra dişimizi temizlemek için kullandığımız kürdanın meziyetlerinden bahsedeceğim. Hani bazılarının küçükken çizgi filmini seyrettiğimiz Rekit misali, saatlerce ağzında sağa sola çevirip bıkınca da tükürüp yere attığı o kürdan var ya işte o kürdanın o Lanet olası odun parçasının bana 15 gün nasıl hayatı zindan ettiğinden bahsedeceğim hadi canım sende kürdan ne yapar.
  İşyerinde öğle saatinde yemeğimi yedim yemekhane den keyifle büroma doğru bahçede yürürken birden değneklerimden kaymasıyla hızlı bir şekilde yere yapıştım ve engelli bacağını korumak için sağlam dizimi betona çarptım diz kapağım kırıldı korkusuyla arkadaşımın yardımıyla yavaşça yerden kalkıp bir köşeye oturdum elimle dizimi yokladım Şükür kırık falan yoktu sıcaklığı ile acıda hissetmiyordum kendi kendime düşünüyordum zemin beton temiz taş toprak yok yağlı değil hafif tırtıklı engellilerin kaymayacağı bir zemin değnek lastiklerim yeni ve kaliteli kış boyu karda buzda kaymayıp ta kuru zeminde iyi havada nasıl düştüm derken suçlu bulundu yerdeki kürdan değnek lastiğimin altında yuvarlandı ve kaymama neden oldu. Sıcaklığı geçtikçe ağrıları hissettikçe içimden kürdana karşı duyduğum kin gittikçe artmaya başladı kürdanı yerden alıp parça pinçik yapmak için kalkmak istedim ama dizimdeki doku ezilmesi korkunç ağrıyordu iğne ilaç, krem bandaj derken 15 gün ağrı çektim.
  Şuan iyiyim ama bazen içimden kürdanı icat edenin işi bitince çöpe atmayanın ağzında dolaştırıp yere atanın, arabayla gezerken kola kutusunun sapını su şişesinin kapağını camdan fırlatanın, apartman holüne merdivenine izmarit atanın, yediği çikolatanın jelatinini bilinçsizce fırlatanın eline Değneği ver de tadına bir baksın ALLAHIM diyesim geliyor sonrada Tövbe Ya Rabbim sen düşmanıma da bu derdi verme diyorum.  Değerli dostlarım hani Yüce Yaradan sizin tüm günahlarınızı affederim ama bana kul hakkı ile gelmeyin der ya: Bu kürdanı yere atan ve benim düşüp 15 gün ağrı çekmeme sebep olan şahıs benim hakkımı almadı mı şimdi sıratın başında bekleyip bunun hesabını ona sormaya hakkım var mı? Yok mu? Toplum olarak biraz bilinçli olabilsek düşüncesizce yere attığımız ufacık bir nesnenin bile canlılara zarar verebileceğini anlayabilsek bencilliği bırakıp insanları sevebilsek ne güzel olurdu Dünya…
  Ben o kürdanı yere atan arkadaşa Hakkımı helal ediyorum aynı çatı altında çalışıyor aynı havayı soluyoruz belki benim yaşadığım acıyı görse dişlerini iple temizlerdi.
  Sevgiyle kalın…
Yazan : B.TÜKENMEZ Tarih : 21.03.2015
Facebookta Paylaş

Y O R U M Y A Z
  Ad Soyad  
  E-posta 
  Mesaj
Güvenlik Kodu

   

 

Y O R U M L A R
Bu Yaziya Henüz Yorum Yazilmamis.

Marca Medikal koltuk değneği, Kanadyen ve baston lastiği Rıza TELLİ Derecelendirme: 4,5 Koltuk değneği lastiği, Kanadyen lastiği, Baston lastiği MARCA-MEDİKAL Baston, Kanadyen, Koltuk Değneği Lastiğinin 360° dönme ve 25° ‘ye kadar eğim alma özelliği vardır. Kullanım ömrü olarak en az 2 yıl öngörülmüştür.