Marca medikal, Kanedyen değneği, Koltuk altı değneği lastiği


Marca-Medikal baston lastiği kullanarak yaşam kalitenizi yükseltin.
Sizlerin ihtiyacını net olarak anlayabilmek için, insan anatomisini taklit etmeye çalışan, test ürünleri ile denemeler yaptıktan sonra ideal ürünü elde etmiş, gelişime açık, fikirlerinize değer vererek kendini yenileme çabasında olan marca-medikal baston lastiğini kullandıktan sonra farklı ürün arayışınız olmayacaktır.

Marca-Medikal baston lastiğini kullanarak yaşam kalitenizi yükseltirsiniz.

Marca-Medikal Blog Sayfası
Marca-Medikal baston, koltuk değneği lastiğini tanıtabilmek, özelliklerini anlatabilmek için tasarlanmış web sitemizin altında oluşturduğumuz blok sayfası ile sizlerin fikirlerini almayı hedefledik. Anketler marifeti ile yapılan yoklamalarda sınırlı kalıplar içinde kalındığını, bireylerin fikirlerini ifade edemediklerini düşündüğümüzden blog sayfası yolunu seçtik.
Amacımız; üretimden son kullanıcıya kadar olan aşamalarda olumlu veya olumsuz olan fikirlerinizi alarak, öngöremediğimiz bir aksaklık var ise tespit etmek ve düzeltici faaliyetlerde bulunmaktır. Şahıs veya kurumlara hakaret, reklam içermeyen tüm yazıları yayınlayacağız.
Sizlerden ricamız samimi fikirlerinizi bizimle paylaşmanızdır.
Yazan : R.BATIRBEK Tarih : 23.08.2014
Facebookta Paylaş

Y O R U M Y A Z
  Ad Soyad  
  E-posta 
  Mesaj
Güvenlik Kodu

   

 

Y O R U M L A R
Yazar : Şenol Gümegi  25.12.2014 13:53:39
marca medikal tlf no nereden bulurum.

Yazar : yücel bağcı  01.09.2014 20:21:59
öncelikle selam arkadaşlar... bu üretmiş oldugunuz parça gerçekten çok süper bişi ben şahsen 6 senedir engelliyi,m ve baston kullanıyorum o yüzden bu baston uçlarında çok sıkıntı çektim taki bu süper cihazı kullanmaya başlayana kadar tüm sorunlarım halloldu ve çok rahatım her engelli kardeşime tavsiye ederim saygılarımlaa....

Yazar : fahriye kuş  31.08.2014 02:56:19
valla güzel bir ürün bende hemen piyasaya çıksada alsam iki aya bi lastik değiştirmekten kurtulsam ellerine sağlık emeği geçenlerin

Yazar : ali öztosun  28.08.2014 12:41:44
bize hayatı kolaylaştıran kım olursa olsun sonsuz başarılar ve şükranlar Allah razı olsun başarılar

Yazar : Şerife Telli  27.08.2014 20:45:08
Engelli kardeşlerimiz için gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ediyor, başarı ve icatlarınızın devamını bekliyoruz. Uğraşlarınız daim olsun, Rabbim kolaylıklar versin.

Yazar : R.BATIRBEK  27.08.2014 00:44:42
İlgine teşekkür ederim, beklentileri karşılayabilmek için kendimizi geliştirmeye devam edeceğiz.

Yazar : Serap Akın  26.08.2014 22:32:46
Öncelikle böyle bir konuyla ilgilenip ve bu tasarımı yaptığınız için çok teşekkür ediyorum evet bu tasarımla engelli kardeşlerimiz dedelerimiz ve ninelerimizin Hayatı biraz daha kolaylaşacağına inanıyorum.Evet zaman bu ne yazık ki durdurmak mümkün olmuyor ve hepimiz bu kaçınılmaz sona doğru yaklaşıyoruz evet zamanı durdurmak elimizde değil fakat hayatı kolaylaştırmak elimizde diye düşünüyorum.:)

Marca Medikal koltuk değneği, Kanadyen ve baston lastiği Rıza TELLİ Derecelendirme: 4,5 Koltuk değneği lastiği, Kanadyen lastiği, Baston lastiği MARCA-MEDİKAL Baston, Kanadyen, Koltuk Değneği Lastiğinin 360° dönme ve 25° ‘ye kadar eğim alma özelliği vardır. Kullanım ömrü olarak en az 2 yıl öngörülmüştür.